Kemp v CAMPu

Praha 2 Vyšehradská 51 - CAMP

24 srp. - 28 srp. 2020 | 09:00 Dny do začátku akce 13
Přidat do Google kalendáře


Školáci
watch video watch video

Popis akce

Kemp v CAMPu

Příměstský tábor pro děti ve věku 9-15 let

Příměstský tábor pořádaný Centrem architektury a městského plánování (CAMP) se vrací. Vloni jsme navrhovali osídlení nového ostrova, letos se pustíme do proměn jedné konkrétní parcely uprostřed centra Prahy.

Napsalo vaše dítko už potřetí Ježíškovi o řezačku na polystyren? Má celé dny slepené prsty od lepidla a v pokojíku se tajně snaží hasit vápno? Pokaždé, když se vrátíte z papírnictví, brečíte nad utracenou částkou? Tak skvělé. Vaše dítě je naprosto dokonalý účastník příměstského kempu.

Příměstský kemp povedou čtyři zkušené lektorky: Jana Kostelecká, Silvie Luběnová, Tereza Keilová a Martina Požárová. Jedna je kunsthistorička, jedna je ilustrátorka a dvě jsou architektky. Těšíme se na vás v CAMPu!

  • Věk dětí: 9-15 let
  • Maximální počet dětí: 15
  • Zápisné: 2900 Kč
  • V ceně zápisného je 2x svačina a 1x oběd.
  • Přihlášky: edu@ipr.praha.eu 

CAMP na mapě


Popis místa - CAMP

Centrum architektury a městského plánování neboli CAMP si dalo za cíl zlepšit veřejnou diskuzi o rozvoji Prahy. Chce být základním zdrojem přehledných a dostupných informací o přítomnosti a budoucnosti hlavního města a fungovat jako otevřená platforma, „základní tábor“ pro každého, kdo má zájem o společné plánování a rozvíjení Prahy.praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom