Soutěž v programování - aplikační software

Praha 6 U Boroviček 650/5, 163 00, Praha 6 - Řepy - DDM Praha 6

25 bře. 2020 | 09:00 8 Dní zpět
Přidat do Google kalendáře


Školáci
watch video watch video

Popis akce

Soutěž v programování je oficiální předmětovou olympiádou vyhlašovanou MŠMT ČR. Kategorie Aplikačná software je zaměřena na využití zejména on-line kancelářských balíků a jako taková zkouší řešitele z pokročilejších IT dovedností, zpracování informací a základů algoritmizace a programování.

Rádi bychom vás pozval k řešení úloh letošního ročníku, u kterého bychom se potkali ve středu 25.3.2020. Zadání úkolů bude tradičně k dispozici v kurzu Google Classroom. Do kurzu se zadáním bych Vás pozval prostřednictvím e-mailu ve středu ráno po 9:00 hod. s tím, že čas na řešení úkolů byste měli v rozmezí 9:30 - 12:30 hod. Po 12:30 by byl kurz uzavřen a krátce na to (upřesním ve středu) bude ukončena možnost odevzdávat práce. Podpora pro případné dotazy bude připravena k poskytnut í e-mailem nebo skrze Google Meet.

Všichni účastníci soutěže musí být pro účely vstupu do kurzu a řešení úloh přihlášeni v době řešení pod libovolným Google účtem pod identitou @gmail.com (nemáte-li účet, vytvořte si jej, prosím).
 

DDM Praha 6 na mapě


Popis místa - DDM Praha 6

Dům dětí a mládeže na Praze 6 je středisko volného času zřízené jako školské zařízení hl. m. Prahy. Poskytuje služby v oblasti zájmového vzdělávání – programy pro aktivní využití volného času dětí, mládeže i dospělých. Dům dětí a mládeže v Praze 6 je zařízení s šedesátiletou tradicí. Dětem, mládeži, jejich rodičům i ostatním nabízíme více než 120 pravidelných kroužků – počítačových, technických, uměleckých, dramatických, výtvarných, chovatelských a celou řadu zájmových útvarů sportovních včetně turistiky. Široké spektrum činností je vedeno profesionálními pedagogy nebo odborníky.praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom