Notice: Undefined variable: hour in /var/www/prahavolnocasova/components/com_jomevents/views/event/tmpl/default.php on line 50

Nordic Walking: Z Přední Kopaniny přes Tatenice do Horoměři

Praha 5 Arbesovo náměstí 4, Praha 5 - Smíchov, 150 00 - Vlastivědné vycházky - Prague City Tourism

14 čec. 2018 | 08:00 286 Dní zpět
Přidat do Google kalendáře


watch video watch video

Popis akce

Profesionální instruktor této tzv. aerobní aktivity v instruktáži před samotnou vycházkou vysvětlí a předvede základ správného provozování „Nordic Walking“. Upozorní na časté chyby a přesvědčí nás, že je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vycházku následně začneme v Přední Kopanině, kde budeme objevovat kostel sv. Máří Magdaleny, který podle legendy založila kněžna Ludmila. V nedalekém rozsáhlém lesním komplexu přijdeme na křižovatku cest k pomníku jako vzpomínce na sv. Juliánu. Přírodní lokalitou sejdeme do Statenic, vsi ležící v údolí Únětického potoka. Odtud budeme pokračovat do Horoměřic, obce připomínané jako majetek strahovského kláštera.

Zapůjčení holí na místě po dobu instruktáže a vycházky za poplatek 30 Kč pouze pro osoby, vlastnící vstupenku zakoupenou v předprodeji!

Začátek akce v 10:00 na stanici autobusu č. 312 „Přední Kopanina“ (autobus odjíždí ze zastávky „Bořislavka“ v ulici Horoměřická).

Cena 120/80 Kč.

14.7.      10.00 h


Vlastivědné vycházky - Prague City Tourism na mapě


Popis místa - Vlastivědné vycházky - Prague City Tourism

Sektor odborných činností Pražské informační služby - Prague City Tourism, připravuje pro Pražany i návštěvníky hlavního města pravidelné vycházky po zajímavých místech Prahy a to nejen v historickém centru, ale také v dalších pražských čtvrtích.praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable