SWAP knih na Výstavišti

Praha 7 Areál Výstaviště, Praha 7 - Holešovice, 170 00 - Výstaviště Praha Holešovice

23 říj. 2021 | 14:00 4 Dní zpět
Přidat do Google kalendáře


watch video watch video

Popis akce

Nevyhazuj věci, které nevyužiješ! Daruj je nebo vyměň za něco užitečného.

Přijďte si k nám vyměnit své knihy a časopisy za jiné. Udělejte si doma pořádek a přineste s sebou učebnice, encyklopedie, pohádky, romány, časopisy (např. čtyřlístek) v sobotu odpoledne před Ateliér Rychta.

Předměty ke swapování: učebnice, encyklopedie, romány, pohádkové knihy, časopisy pro děti – věci určené ke swapování musí být v dobrém stavu – nebudeme přijímat poničené knihy, potrhané, nebo pomalované.

V rámci SWAPU se můžete zúčastnit i workshopu kde vdechneme starým knihám nový život – budeme vyrábět umělecké předměty (sochy, obrazy, dekorace). Lektor vám představí různé techniky zpracování knih od jednoduchých po složité. Workshopu se může zúčastnit jak dítě, tak dospělý. ​Veškerý materiál a staré knihy budeme mít pro vás připravené. Své výrobky si následně můžete odnést domů a nebo se jen nechat inspirovat pro své další tvoření.  Workshop bude probíhat v čase: 14:30–16:30 v Ateliéru Rychta.

Vstupné: 70 Kč

Jak SWAP funguje?

  • Kupte si vstupenku za 70 Kč a přinesete s sebou libovolné množství knih – kolik jste si přinesli, tolik si můžete odnést.
  • Kupte si vstupenku za 70 Kč a pokud nic nepřinesete, můžete si odnést pouze 1 věc.

Kde nás najdete?

Projděte z levé strany až za Průmyslový palác, budeme před Ateliérem Rychta, v blízkosti bistra Artyčok.


Výstaviště Praha Holešovice na mapě


Popis místa - Výstaviště Praha Holešovice

Výstavní areál se značnou tradicí a atraktivním umístěním nedaleko centra města v sousedství parku Stromovka. Bylo vybudováno při příležitosti Jubilejní zemské výstavy v roce 1891. Ročně se zde konají desítky výstavních projektů a veletrhů a také řada kulturních a zábavních akcí. Výstaviště Praha Holešovice se rozkládá na ploše 36 hektarů a jeho dominantou je secesní Průmyslový palác. Pro své značné interiérové i exteriérové možnosti je skvělou a vyhledávanou příležitostí pro pořádání řady kulturních, společenských a zábavních akcí v průběhu celého roku. V areálu Výstaviště se nachází také Lapidárium Národního muzea, Maroldovo panoráma bitvy u Lipan, Křižíkova fontána či akvárium Mořský svět. V těsném okolí Výstaviště se na západní straně nachází rozlehlý park Stromovka a Planetárium Praha. Severní část areálu zaujímá lunapark, dnes místo, kde se konává Matějská pouť.praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom