Open ART Fest

Praha 4 Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4- Nusle - Arkády Pankrác

30 říj. - 31 říj. 2021 | 00:00 Dny do začátku akce 3
Přidat do Google kalendáře


watch video watch video

Popis akce

Přijďte si prohlédnout díla umělců z celé České republiky.

Festival Open Art Fest se bude konat na Výstavišti v termínu 30.–31. 10. 2021 v pravém křídle Průmyslového paláce. V rámci našeho festivalu Open ART Fest připravujeme uvnitř haly bohatý doprovodný program, na pódiu vystoupí řada předních českých umělců.
 
Venku před halou bude souběžně probíhat Dyzajn market, kde si lze autorskou tvorbu a design nejen prohlédnout, ale také nakoupit. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.
 
Vstupné – 150 Kč
 
Co je Open ART Fest?
Jedná se o prodejní festival výtvarného umění. Tvůrci jsou po celou dobu přítomni a svá díla mohou bez omezení prodávat. Mají tak možnost představit se širokému publiku, prodat svá díla či sjednat výstavy v galeriích.

Arkády Pankrác na mapě


Popis místa - Arkády Pankrác

Arkády Pankrác se s prodejní plochou o rozloze téměř 40.000m2 řadí k největším nákupním centrům v Praze. Návštěvníci zde naleznou především obchody s módním oblečením a doplňky oblíbených světových značek. Dále zde návštěvníci naleznou velký výběr spotřebního zboží a služeb, zónu rychlého občerstvení a mnoho kaváren a restaurací.praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom