INDIÁNSKÉ LÉTO V PRALESE

Praha 10 Práčská 1885 - Lesy hl. m. Prahy

08 srp. - 26 srp. 2019 | 08:30 170 Dní zpět
Přidat do Google kalendáře


Školáci
watch video watch video

Popis akce

Sotva skončila zima a vy už si děláte vrásky s tím, co podniknout s dětmi o letních prázdninách? Nemůžete si dovolit zůstat dva měsíce doma, protože vaše práce zkrátka nepočká? Tak to máte nejvyšší čas poohlédnout se po letních příměstských táborech. Děti si vyzkouší netradiční aktivity, poznají nové kamarády z okolí a užijí si spoustu zábavy, přitom ale spí každou noc doma ve své posteli a vy si o ně nemusíte dělat žádné starosti. Takový zážitek vašim dětem můžeme nabídnout v ekocentru Prales v pražských Kbelích, kde letos zažijí opravdové indiánské léto. Připravili jsme pro vás dva termíny příměstského tábora nabitého zážitky a zábavou pod vedením zkušených lektorů ekologické výchovy.

Malí indiáni se vydají po stopách bizonů, vyrobí si vlastní totem i luk, naučí se pracovat s přírodními materiály a vyzkouší si svoji obratnost a spolupráci s dalšími členy svého indiánského kmene. To vše v souladu s přírodou v areálu ekocentra Prales.

Tábor, který proběhne ve dvou turnusech od 8. 7. do 12. 7. a od 26. 8. do 30. 8. 2019, je vhodný pro děti prvního stupně základních škol a naši lektoři se jim budou plně věnovat od 8:30 do 16 hodin. Cena za účastníka je 2 000 Kč, oběd, pitný režim a výtvarné potřeby jsou v ceně. Dopolední a odpolední svačinku připravte dětem s sebou.

S přihláškami na tábor i s vašimi dotazy se neváhejte obracet na Kateřinu Swólovou na telefonním čísle 778 716 582 nebo na e-mailu sev@lesy-praha.cz.


Lesy hl. m. Prahy na mapě


Popis místa - Lesy hl. m. Prahy

Lesy hl. m. Prahy se starají o více než 2 900 hektarů pražských lesů a luk a pečují o významné pražské parky, jako jsou Stromovkakomplex zahrad na PetříněVítkovLetenské sady či obora Hvězda, o 202 památných stromů na území Prahy a o stromořadí celopražského významu v takřka 50 pražských ulicích. Spravují také přibližně 300 kilometrů drobných vodních toků a přes 150 vodních nádrží. Provozují Zahradnictví Ďáblice a Kompostárnu hl. m. Prahy – Slivenec, spravují Záchrannou stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichyvčelnicelesní zookoutky a vlastní ekocentrum Prales a prostřednictvím environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty spolupracují s několika desítkami škol i širokou pražskou veřejností.

Organizace byla založena v roce 1992. V roce 2017 tak oslavila své 25. narozeniny. Zaměstnává přes 250 lidí, desítky dalších pro ni pracují jako brigádníci. Vnitřně se člení na 4 spolupracující střediska (Lesy, Vodní toky, Městská zeleň, Ekologická výchova) a 3 útvary (Útvar správy, Útvar ekonomický a Útvar ředitele).praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom