Listopad v pražské ZOO

V sobotu 10. listopadu byla zahájena výstava kreslených vtipů Jiřího Wintera-Neprakty. Jeden z našich nejznámějších ilustrátorů v minulosti vyhotovil pro pražskou zoo řadu tabulek a tiskovin. Nyní si můžete přijít prohlédnout jeho výstavu do Galerie Gočárovy domy každý víkend až do 3. března 2019.

S blížícím se adventem se dále můžete v pražské zoo těšit na tradiční adventní dílny.  Přijďte si v neděli 25. listopadu a 2. prosince do Vzdělávacího centra u hlavního vchodu vyrobit vánoční věnec, nasbírat inspiraci nebo si navodit sváteční náladu za zvuku koled. V celou hodinu od 11:00 do 14:00 budou začínat jednotlivé skupiny. Jelikož je o dílny velký zájem, je nutné se předem objednat do pátečního poledne na telefonním čísle 296 112 230, nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popřípadě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cena věnce včetně materiálu na jeho výrobu je 150 Kč.

Nezapomeňte na další probíhající akci „Vezměte svou třídu do ZOO Praha“, která potrvá až do 31.12.2018, kdy skupinky s minimálním počtem 10ti dětí (do 18ti let) a doprovodem jednoho dospělého mají vstup za 50 Kč.

Otevřeno v pražské ZOO během listopadu je každý den od 9:00 do 16:00.

výstava zoo

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable