Tři králové opět v pražské zoo

Připojte se k putování Kašpara, Melichara a Baltazara po Zoo Praha! Pro děti budou mít připraveny i drobné dárky. Tři králové budou po pražské zoo procházet v pondělí 6. prosince mezi 10. a 15. hodinou. 

Tři králové projdou celou zahradou, na dveře napíšou tradiční písmena K † M † B † a dětem budou rozdávat dárečky. Pokud chcete mít jistotu, že Tři krále v pondělí v zoo potkáte, zapamatujte si čas 13:00 – to budou Tři králové krmit velbloudy. Loni Zoo Praha připravila mrkev z celkového počtu 20 beden, které mezi jedlými dárky donesli návštěvníci na Štědrý den. Počítejte, že i letos určitě bude připraveno něco dobrého.

PROGRAM

LEDEN 2020


4. 1. Zahájení výstavy Ukradená divočina


6. 1. Tři králové v zoo

Připojte se k putování Kašpara, Melichara a Baltazara po Zoo Praha! Pro děti mají připraveny i drobné dárky.

  • 10.00 – 15.00 Tři králové chodí po zoo
  • 13.00 Tři králové krmí velbloudy

9. 1. Chov zeber v Zoo Praha

Zveme Vás na 1. přednášku letošního přednáškového cyklu Zoo, jak ji neznáte, zaměřenou na chov zeber v Zoo Praha, s akcentem na vzácné zebry bezhřívé. Přednášející bude Mgr. Barbora Dobiášová. Přednáška se uskuteční od 17.00 hodin ve Vzdělávacím centru. Cena přednášky je 50 Kč (děti 0–3 roky zdarma). Sraz účastníků je v 16.45 u hlavního vchodu.


12. 1. Zooškola pro dospělé na téma Zbavte se fóbií


14. 1. Enrichmentový workshop

Workshop je určen pro menší skupiny návštěvníků nebo školní třídy. Začínáme ve Vzdělávacím centru v 9:15. Na workshop je nutné se předem přihlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


18. 1. Výroba enrichmentu z juty

Workshop pod vedením specialistky na pohodu zvířat a enrichment Mgr. Markéty Lavické. Od 9.00 do 15.00 ve Vzdělávacím centru.  Na enrichment je nutné se předem přihlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


25. 1. Mezinárodní den zeber

Oslava Mezinárodního dne zeber, spojená s bohatým doprovodným programem. Každý, kdo přijde v černobílém pruhovaném oblečení či v oblečení se zebří tematikou, dostane dárek s motivem zeber!​


28. 1. Enrichmentový workshop

Workshop je určen pro menší skupiny návštěvníků nebo školní třídy. Začínáme ve Vzdělávacím centru v 9:15. Na workshop je nutné se předem přihlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


31. 1. Pololetní prázdniny v zoo

Den plný her se zvířecí tematikou ve Vzdělávacím centru a vystoupení v Rezervaci Bororo, zaměřené na hry zvířat. Zvýhodněný vstup za 50,- Kč pro žáky s jedničkou z přírodopisných předmětů.


Výstavy:

Galerie Gočárovy domy: Heraldická zvířata očima dětí

Jurta: Jak se divokým koním vrací svoboda: Ze skicáře malíře Jana Sováka

Terasa před Vzdělávacím centrem: Ukradená divočina (od 4. 1.)

zoo trikralove

 Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom