Zábava, sport a adrenalin na Ladronkafestu

V pražském parku Ladronka se v sobotu 15. 9. uskuteční 17. ročník oblíbeného volnočasového festivalu - Ladronkafest. Těšit se můžete na spoustu zábavy, sportu a adrenalinu.

Na Ladronkafestu se letos bude prezentovat více než 30 předních českých sportovních organizací, které návštěvníkům nabídnou tradiční i extrémní sporty, kreativní workshopy pro děti, či různé soutěže. Chybět nebude ani vystoupení předních hudebních skupin a DJs.

Sportovní program

Jaké sporty si můžete pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušet? Tak například rugby, inline a trekové brusle, šerm krátkou tyčí, bojové sporty, golf, lyžařský simulátor, chození po provazu. Ti, kteří rádi objevují nové možnosti pohybu, by si určitě neměli nechat ujít možnost obout skákací boty a zaskákat si jako klokan.

Pokud vás zkoušení sportů neláká, nevadí. Určitě se budete mít na co dívat. Cheerleaders neboli roztleskávačky to roztancují pod pódiem, akrobatické tanečnice rozbalí svůdné taneční prvky na tyči v Pole dance. A Česká yoyo asociace má pak připravenou dechberoucí show...

Hudební zážitek

Festivalem bude provázet vicemistr světa v beatboxu - moderátor rádia Evropa 2 Petr Cerha alias Nasty, který to dokonce pro své fanoušky rozbalí i Na stojáka!

Hudební hvězdou letošního ročníku bude čerstvá vítězka známé pěvecké talentové soutěže - zpěvačka Tereza Mašková. Velký prostor dostanou ale i studentské začínající skupiny, které na webu festivalu dopředu hlasováním vybrala pro koncertování veřejnost.

Těšíte se? Přijďte si vyzkoušet také to, na co jste si nikdy předtím netroufli! Objevte nové zajímavé možnosti, jak trávit volný čas. Zábava pro malé i velké zaručena, občerstvení samozřejmě zajištěno!

BIBLIOBUS OSKAR NA LADRONKAFESTU

Na Ladronkafestu zaparkuje i Bibliobus Oskar - malá pojízdná knihovna. Kromě půjčování knih se zde můžete připojit na internet, nebo si pořídit čtenářský průkaz do sítě Městské knihovny v Praze. Oskar také nabízí odpočinek s knihou v ruce u stolků a na dece před bibliobusem, půjčuje také deskové hry a tablety se spoustou aplikací.

INFORMACE O FESTIVALU

  • 15. 9. od 11:00 hodin
  • Park Ladronka
  • Praha 6 - Břevnov
  • Vstup zdarma
  • Pořadatelem festivalu je městská část Praha 6
  • Více info na www.ladronkafest.cz

Foto: Archiv akce

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom