Festival Škola Rocku opět spojí dva hudební světy

„Dva světy, jedna stage.“ Takto zní motto festivalu, který podporuje mladé, studentské kapely a dává jim možnost setkat se na jednom pódiu se známými kapelami české hudební scény. Všechny dohromady pojí láska k hudbě, takže tady je to jednoduché – jedna stage, jedna backstage, jeden festival.

Datum a místo

Festival Škola Rocku Open Air Festival se uskuteční v sobotu 9. června. Lístky je možné kupovat do pátku 8. června. Všichni účastníci se sejdou v Praze - Uhříněvsi v Areálu Smeťák. Dopravit se do areálu lze vlakem, autobusem, autem, pěšky i na kole. 

školarocku plakat

Program

Ze známých jmen se návštěvníci mohou těšit na kapely UDG, NEBE, O5&RADEČEK, ATD nebo kapelu OVOCE, která na Škole Rocku odehraje jeden z posledních koncertů.

Těmto známým kapelám budou předskakovat kapely vybrané v soutěžních předkolech. V čem je Škola Rocku pro studentské kapely jiná? Rozdíl je v tom, že tyto kapely nehrají v 9 ráno při otevření, ale přímo předskakují výše uvedeným kapelám. Ze studentských kapel zahrají Down the Spine, Wotazník, The MayRevolution a Beat Sisters.

Zábavný program přinese i druhá stage. Z hudebních interpretů vystoupí Magdaléna Moudrá nebo Jiří Nálevka, konat se zde bude také vystoupení kroužků Domu dětí a mládeže Praha.

Festival nabízí také povyražení pro ty uplně nejmenší návštěvníky. Je připravený skákací hrad, malování na obličej a sportovní aktivity.

Cena

Lístek na celý festival si můžete koupit za 125 Kč, pokud zakoupíte lístek v předprodeji. Na místě je to poté 200 Kč, děti do 120cm mají vstup zdarma.

Více informací na www.skola-rocku.cz

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom