Koloběžka Den bude i letos

Nezáleží na tom jaká je - malá, velká, tovární výroby nebo speciál – všechny koloběžky a hlavě ti, kdo rádi na nich jezdí, mají příležitost zúčastnit se v neděli 11. října 2020 na Výstavišti Praha 4. ročníku sportovně-charitativního projektu Koloběžka DEN.

Je určen pro všechny, kteří mají chuť se projet na koloběžce, zazávodit si o atraktivní ceny a užít si zajímavý doprovodný program a zároveň podpořit Nadaci Jedličkova ústavu. Veškerý výtěžek z akce bude poukázán k podpoře a realizaci projektů: bezbariérová doprava, osobní asistence, pořízení kompenzačních pomůcek, podpora volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi s trvalým zdravotním handicapem.

Závod na koloběžkách je zařazen Českým svazem koloběhu pro rok 2020 do kalendáře „Český koloběžkový pohár“.

Letošní ročník se koná za mimořádných epidemiologických opatření, organizátoři upravili program s ohledem na jejich dodržování. Proto například bylo zrušeno hudební vystoupení Olgy Lounové. DEN začíná v 9:00 hodin otevřením registrace pro dětské kategorie, podrobný časový harmonogram je k dispozici na stránkách Koloběžka DEN.

Ve startovní a cílové zóně nebude možná přítomnost diváků, ale mohou fandit po celé trase hlavního závodu dospělých v areálu Výstaviště, kde je dostatečně velký prostor, který zabezpečí rozestupy pro všechny. Vstup pouze s rouškou, závodníci si ji mohou sundat na startu.

Akce se koná za podpory hl. m. Prahy, záštitu poskytla radní hl. m. Prahy Milena Johnová.

Kolobezka2019081

PRAKTICKÉ INFORMACE
  • Datum konání: 11. října
  • Místo konání: Výstaviště Praha, Praha 7 - Holešovice
  • Kategorie, trasy, pravidla: https://kolobezkaden.cz/

Registrace:

  • on-line do 10. října do 9:00 hodin
  • v den konání závodu na místě

Foto: archiv akce

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom