Květinový swap i klasický bleší trh v MeetFactory

Kromě divadla, koncertů nebo výtvarného umění nabízí smíchovský kulturní prostor MeetFactory také možnost získat unikátní kousek do šatníku – anebo skleníku či záhonu. Chystá se totiž letní květinová edice oblíbeného blešáku!

V neděli 26. července odpoledne do smíchovské továrny zamíří milovníci všeho zeleného, kvetoucího i nekvetoucího, jedlého i nejedlého. Konat se totiž bude Květináč, první pokus o květinový swap, kam mohou zájemci přinést své nadbytečné výpěstky a podělit se o ně s ostatními, vyměnit je za jiné květiny a věci potřebné k pěstování. Swap (výměna/vyměnit si) je totiž způsob získávání věcí jinak než nákupem.

Uvažte si vlastní věnec

Na místě bude možné si zahradnické potřeby i rostliny rovněž zakoupit, zahradnice Verbascum ve svém workshopu také návštěvníky naučí vázat věnce z lokálních rostlin. Akci hudebně doprovodí DJ.

V srpnu na blešák

9. srpna pak prostor před továrnou MeetFactory oživí klasický bleší trh, zaměřený na secondhandové oblečení a doplňky. Ke koupi zde bude také bižuterie, porcelán, bytové doplňky nebo vinyly.

Kvetinac


JAK SE DOSTAT DO MEETFACTORY?

Momentálně probíhá na Smíchově rekonstrukce tramvajové trati. Do zastávky Lihovar tedy musíte využít náhradní autobusové dopravy X12 ze zastávky Na Knížecí.

INFORMACE O AKCI
  • 26. 7. a 9. 8.
  • 12:00 – 17:00 hodin
  • MeetFactory, o.p.s.
  • Ke Sklárně 3213/15
  • Praha 5
  • Vstup zdarma

Foto: archiv/fotohavlin.cz

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom