Na Výstavišti Praha najdete občerstvení na kolech z celého světa

Každou neděli až do konce října je na Výstavišti Praha v Holešovicích v provozu streetfoodový Food Truck Park s pestrou nabídkou gastronomických specialit. Najdete ho v místech nově zrekonstruované Bruselské cesty, hned vedle dětského hřiště.

Výstaviště Praha, označované též jako holešovické výstaviště, slouží pro pořádání výstav, koncertů či dalších kulturních akcí. Je také oblíbeným místem, kde se konají různé food festivaly a gastronomické akce. A letos se sem od června vždy o  nedělích sjíždějí food trucky neboli pojízdné stánky s nabídkou všelijakých specialit.

Bistra na kolečkách

Food trucky nepřipravují langoše, párky v rohlíku nebo hranolky, které znáte z poutí a festivalů. V nabídce těchto pojízdných bister najdete například burgery z lahodného trhaného vepřového masa, pokrmy z vajec z volného chovu, zapékané sandwiche, speciální belgické hranolky, domácí těstoviny nebo třeba kvalitní mexické burrito.

A co víc. Skvělé jídlo je často z velmi kvalitních surovin, a také vidíte i kuchaře, který pro vás dobroty připravuje. Můžete si s ním o daném pokrmu dokonce popovídat, což se vám v běžné restauraci jen tak nepoštěstí.

Pro odpočinek

Na Bruselské cestě bývá i trh nabízející řemeslné výrobky nebo dyzajnové oblečení. Okolí je navíc vhodné nejen pro poklidný odpočinek jako piknik v trávě, nachází se zde i venkovní posilovna, největší parkurová dráha u nás, veřejný prostor na grilování nebo hřiště pro děti.

V nejbližším okolí najdete rozlehlý park Stromovka, Planetárium Praha či akvárium Mořský svět.

food truck park


FOOD TRUCK PARK
  • do 1. 11. každou neděli od 10:00 do 21:00 hodin
  • ‼️Tuto neděli 19.7. bude mimořádně FOOD TRUCK PARK přesunut před Průmyslový palác.
Výstaviště Praha
  • Praha 7 - Holešovice
  • Bruselská cesta
  • K Food Truck Parku se dostanete hlavním vstupem na Výstaviště nebo postranním vchodem ze Stromovky.
  • Vstup: zdarma
  • Více informací zde

food truck zmrzlina

Foto: archiv akce

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom