Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát

Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula. Do konce května odehraje také To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly.

Divadlo prosí diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, aby co nejdříve kontaktovali pokladnu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. 5.

„Jsme velmi rádi, že tato nucená pauza končí a my můžeme opět začít hrát,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Snad už budeme brzy říkat: společně jsme to zvládli“, dodává.

Denisa Kirschnerova reditelka Divadla Spejbla a Hurvinka foto Michal Fanta

Foto: Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka

JAKÉ BUDOU PODMÍNKY V SÁLE?

Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné. V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven ochotný personál.

SPEJBL VERSUS DRÁKULA

Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek.

VSTUPENKY NA ZAKOUPENÁ PŘEDSTAVENÍ STÁLE V PLATNOSTI

Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.

DO KONCE KVĚTNA SE ODEHRAJÍ TATO PŘEDSTAVENÍ:
  • pátek 15. 5. 19:00 hodin SPEJBL VERSUS DRÁKULA
  • sobota 16. 5. 15:00 hodin SPEJBL VERSUS DRÁKULA
  • středa 20. 5. 19:00 hodin TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a HURVÍNKEM
  • sobota 23. 5. 14:00 hodin HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
  • neděle 24. 5. 10:30 hodin HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
  • sobota 30. 5. 14:00 hodin HURVÍNEK MEZI OSLY
  • neděle 31. 5. 10:30 hodin HURVÍNEK MEZI OSLY

Sledujte webové nebo facebookové stránky divadla, kde se budou zveřejňovat pravidelné aktuální informace.

Foto: archiv

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom