Letenské kluziště je otevřeno i o jarních prázdninách

V Praze včera začal čas jarních prázdnin, které v hlavním městě probíhají od 11. do 24. února. Strávit je Pražané mohou také v prostorách kluziště na Letné, které je otevřeno po celou dobu prázdnin a proběhne zde například akce na svátek zamilovaných.

Valentýnské bruslení

Právě 14. února se uskuteční akce s názvem Valentýnské bruslení. Těšit se můžete na krasobruslařský klub Říčany, vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda či na duo muzikantů a producentů Light & Love. Celou akcí Vás provede moderátor Petr NASTY Cerha.

Doprovodné aktivity na pódiu a na ledě

- Krasobruslařské vystoupení BK Říčany

Tento krasobruslařský klub pracuje převážně s dětmi. Talentované děti si připraví celkem 2 vystoupení, kde se představí soutěžní dvojice se svou závodní jízdou a dále tematicky laděné číslo v kostýmech včetně rekvizit.

- Valentýnské soutěže na ledě

Pro návštěvníky bude připravena série netradičních soutěží na ledě, které budou realizovány v průběhu celého odpoledne. Soutěžemi bude návštěvníky provázet moderátor. Všechny tyto soutěže budou koncipovány tak, že se jich budou účastnit dvojice a budou muset svým způsobem spolupracovat.

- Hudební vystoupení LIGHT & LOVE

Duo muzikantů a producentů Light & Love je bezpochyby největším talentem na české hudební scéně. Hudební televize Óčko je zařadila mezi mezi největší objevy roku 2015 a jejich píseň Blueberry sky se vyšplhala mezi trojici nejhranějších písní v českém éteru. Aktuálně bodují v rádiích s tanečně laděnou písní Calling a obdrželi nominaci na ceny Evropy 2. Oba hudebníci budou před svým vystoupením k dispozici zájemcům o jeho podpis.

Doprovodné aktivity mimo led

- Valentýnský fotokoutek

Po celou dobu programu bude pro návštěvníky k dispozici stylová fotobudka, aby se mohli zvěčnit. Pouhým dotekem obrazovky se spustí focení, fotografie si každý může vytisknout a odnést s sebou, anebo zaslat na e-mail či na sociální sítě. Samozřejmostí jsou rekvizity a tematické pozadí.

- Hod na cíl – „Ulov si své srdce“

Aktivita vhodná pro děti i dospělé. Úkolem účastníka bude házet na cíl – srdce speciální míčky tak, aby se trefili a aby se míček na srdce přichytil. Za úspěšné pokusy budou účastníci odměněni malými tematickými cenami. Aktivita bude probíhat po celou dobu programu.

- Richard Nedvěd – vystoupení stand-up comedy Trapnomagie

Tento americký styl humoru předvádí kouzelník Richard Nedvěd zatím jako jediný v ČR. Jedná se o propojení kouzel, zábavy a gagů. Vystoupení je založeno převážně na interakci s divákem. Richard bude před i po svém vystoupení k dispozici případným zájemcům o podpis.

Kam na jarní prázdniny?

Nabídku dalších aktivit po dobu jarních prázdnin hledejte na stránce www.prahavolnocasova.cz

 jarňáky 2019

 

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom