Na pátek 18. ledna jsou naplánované dvě přespání – v DDM Praha 9 a v DDM Praha 2.

Nevíte co o víkendu? V lednu v Domech dětí a mládeže pokračují přespávačky s bohatým programem. Přijďte si zahrát na kytaru, poslechnout si ostatní, opéct buřty nebo si zahrát nové zajímavé deskové hry.

  • NOCOVKA S KYTAROU

Nocovka s kytarou v Domě dětí a mládeže v Praze 9 je pořádaná pro účastníky kroužků Kytaristi a Individuální kytara. Během večera si vyměníte zkušenosti z různých kroužků hry na kytaru. Čeká na vás zábava ve formě deskových her a jiných her. Společně si zahrajete na nástroj a také nebude chybět opékání buřtů. Překvapením večera bude návštěva zajímavého hosta - je absolventem konzervatoře Jaroslava Ježka a v současnosti hraje s několika hudebními uskupeními.  

 

  • PŘESPÁVAČKA V MINIZOO

Tentokrát si na přespávačce v Domě dětí a mládeže v Praze 2 budete hlavně hrát. Využijete nové deskovky, vyzkoušíte si žonglování, využijete tmy a budete si hrát se světlem, zpívat písničky s kytarou nebo si něco pěkného vyrobíte. Také navštívíte minizoo a zjistíte, jak to tam vypadá v noci.

S sebou si nezapomeňte vzít spacák, karimatku, jídlo na páteční večer a sobotní ráno, hygienu, pyžamo a věci na převlečení a přezuvky.

Kapacity jsou omezeny, tak nezapomeňte podat svou přihlášku včas.

Více informací a další akce naleznete ZDE nebo ZDE.

ddm praha 2

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable