BB5 Christmas Cup 2018

V sobotu 8. prosince se uskuteční v přetlakové hale na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy Na Kotlářce 14 od deseti hodin první ročník Baseball5 open turnaje BB5 Christmas Cup 2018. 

 Cílem turnaje je propagace nového sportu Baseball5 v regionu Severozápad a uskuteční se za podpory tohoto regionu a DDM hl. m. Prahy. 

Turnaj je otevřen až pro 16 smíšených týmů dospělých. Pravidlem je, že v jednu chvíli musí být na hřišti alespoň dva hráči nebo dvě hráčky stejného pohlaví. Celému turnaji bude předcházet cca 90minutový workshop se zaměřením na trénink odpalu z ruky. 

Startovné na turnaji bylo stanoveno na 100 Kč na osobu v pětičlenném týmu nebo také na 500 Kč za tým. Každý zúčastněný tým obdrží od pořadatele turnaje jeden BB5 míč. Zápasy si budou týmy pískat navzájem, hrát se bude podle pravidel Baseball5 s časovým omezením 25 minut na zápas. 

Každý tým odehraje na turnaji minimálně 5 zápasů, v případě účasti 16 týmů se hraje ve čtyřech skupinách po čtyřech a následné play-off v systému čtvrtfinále, semifinále a finále, v případě jiného počtu přihlášených týmů dojde k úpravě rozpisu tak, aby byla splněná výše uvedená podmínka minimálního počtu odehraných zápasů týmu v turnaji. 

 Týmy se mohou již nyní registrovat na turnaj prostřednictvím elektronického formuláře ZDE, kde naleznou mimo jiné i propozice k turnaji, a dále pak přehled přihlášených týmů. 

Kontakt: Michal Vojáček, 602 m321 223, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Adresa: Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy, Na Kotlářce 14, Praha 6 

zdroj: extraliga.baseball.cz

Baseball5

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom