V Oboře Hvězda proběhne oslava Halloweenu

Městská část Praha 6 vás srdečně zve na akci Duše a Dušičky, která proběhne v sobotu 3. listopadu od 13 hodin v oboře Hvězda.

Už poněkolikáté budete mít možnost strávit příjemné listopadové odpoledne v oboře Hvězda u příležitosti oslav Halloweenu. Na pláni před letohrádkem Hvězda najdete velké množství stánků a soutěží, které potěší zejména děti.


Na stanovištích Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, kterých bude na akci celkem osm, si budou děti moci vyzkoušet výrobu hrůzyplných pochoutek, prozkoumají tajemné krabice pro odvážné, stanou se účastníky chemických (halloweenských pokusů), vyrobí si strašidelný balonek, navštíví dřevodílnu a budou si moci vydlabat svou vlastní dýni (ty budou na místě volně k dispozici). Jako už v minulých ročnících, nebudou samozřejmě chybět ani pavouci, mouchy nebo červi a opékání marshmallow. Workshopy proběhnou od 13 do 18 hodin.

Součástí akce je pódiový program a soutěže o zajímavé ceny.
Těšit se můžete i na stánky s nejrůznějšími dobrotami, které vám pomohou zpříjemnit chladné listopadové odpoledne.


Vrcholem celé akce bude jako už tradičně strašidelná stezka, na kterou se budete moci vydat od 17.30, tedy až po setmění. Nezapomeňte si ale předtím vyzvednout v některém ze stánků lampion, abyste na cestu lépe viděli.


K Halloweenu patří masky, a proto pokud nějakou vlastníte, nezapomeňte si ji doma.
Vstup na akci je zdarma, konec je naplánován na 19.30.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.

ddm duse a dusicky

Letohrádek HVĚZDA

Foto / zdroj: www.ddmpraha.cz

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom