Halloween v Karlínském spektru

 Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na úterý 30. října od 15.30 pro malé i větší zájemce oslavu Halloweenu.   

Název svátku Halloween vznikl zkrácením anglického „All Hallows' Eve“, tedy „Předvečer Všech svatých“. Jedná se o anglosaský lidový svátek, který pochází původně z Irska, poté se ale rozšířil hlavně ve Spojených státech. Jeho podstatou je, že se děti obléknou do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or Treat a koledují o sladkosti.

I Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy si připravilo oslavu tohoto svátku, a to v úterý, poslední den podzimních prázdnin. Budova Karlínského Spektra se promění ve strašidelný dům plný netopýrů, pavouků a jiných strach budících bytostí, které vytvoří opravdu strašidelnou atmosféru. Navíc budou od 15.30 připraveny dílničky a úkoly pro nebojácné děti a od 17 hodin zahraje Divadlo Na koleně představení – Líná Strašidla. Celý večer bude zakončen v 18 hodin lampiónovým průvodem.

  • Halloweenské masky a lampióny vítány.
  • Účastnický poplatek: 50 Kč/dítě (které se bude účastnit dílniček a soutěží)
  • Doporučená registrace do 30. 10. 2018 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 222 333 888 nebo pomocí mobilní aplikace Karlínské Spektrum.

 Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

ddm halloween

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom