Novinky ze Zastávky volný čas na Vypichu

Už ve čtvrtek 6. září otevře své brány další ročník festivalu Zastávky volný čas. Na Vypichu bude pro návštěvníky připraveno opět spousta zajímavých atrakcí a ukázek volnočasových aktivit pro velké i nejmenší.

Aktuality před Zastávkou volný čas 2018

Nafukovací bludiště

Těšit se můžete na nafukovací bludiště 10 x 10 metrů. Tato zábavná atrakce je vhodná pro děti i dospělé. V nafukovacím bludišti je spousta zrádných cest a zákoutí, která potrápí orientační smysly každého dobrodruha.

zastavka volnycas bludiste

Zoopark Zájezd

Zoopark Zajezd je unikátní tak akorát velká zoo jen kousek za letištěm. Nejen, že má nádherné druhy zvířat včetně lemurů, surikat nebo velbloudice Áji, ale uprostřed krásné přírody je pro návštěvníky k dispozici i Piknikárna, kde si mohou s rodinou užít piknik a hrát hry. Děti mají zdarma k dispozici i papíry a pastelky, aby si mohly kreslit. Malí i dospělí si zde odpočinou a zároveň se dostanou díky přírodním expozicím ke zvířatům opravdu blízko.

zastavka volnycas zoopark

Ukázka techniky z Letiště Václava Havla

HZS Letiště Praha - ARFF Prague Airport, předvede zajímavou ukázku techniky.

zastavka volnycas hzs

Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy 

Na stánku Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy budou k vidění i k prodeji rostliny vypěstované na Stanici přírodovědců (bylinky, pokojové rostliny...). S výběrem i podmínkami pěstování Vám ochotně poradí naše zahradnice. Seznámíme zájemce s kroužky na rok 2018/19.

zastavka volnycas stanice priridovedcu

WingTsun 

Moderní výuka komplexního bojového umění WingTsun – inteligentního způsobu boje a sebeobrany pro všechny věkové kategorie pod vedením Sifu Romana Lázenského a jeho týmu instruktorů.

  • Nácvik jednoduchých a účinných sebeobranných technik, ale také výuka preventivního, které aktivně pomáhá předejít fyzickému násilí
  • Výuka probíhá v rámci výchovného Projektu „prevence šikany a násilí mezi dětmi a mladistvými“ již 15 let (Spolek Prevence šikany a násilí)

Pro návštěvníky je připravena série tematických ukázek sebeobrany, kdy děti, mládež i dospělé seznámíme s možnostmi sebeobrany dítěte a které dále pokračují zajímavými workshopy, kde si zájemci mohou vše rovnou prakticky vyzkoušet:

  • 14:00 – 14:20 SEBEOBRANA pro NEJMENŠÍ DĚTI 5-7 let (Ukázka)

14:20 – 14:45 WORKSHOP

  • 15:00 – 15:20 SEBEOBRANA pro DĚTI a MLÁDEŽ 7-15 let (Ukázka)

15:20 – 15:45 WORKSHOP

  • 16:00 – 16:20 SEBEOBRANA pro ŽENY a DÍVKY (Ukázka)

16:20 – 16:45 WORKSHOP

  • 17:00 – 17:20 SEBEOBRANA pro ŽENY a DÍVKY (Ukázka)

17:20 – 17:45 WORKSHOP

Také se můžete těšit na soutěž o věcné ceny a poukazy na zkušební výuku zdarma.

zastavka volnycas wingtsun

Pro více informací sledujte Facebook

Foto: archiv

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom