Na Festivalu sportu a volného času je připravena hra o medaile

I když Festivalu sportu a volného času je nesoutěžní přehlídkou nejrůznějších sportovních aktivit a možností trávení volného času, lze na něm získat medaile. Při příchodu do areálu si může každé dítě do 15 let vyzvednout hrací kartu, do které bude sbírat na jednotlivých stanovištích razítka.

Sporty a DDM jsou rozděleny celkem do osmi skupin (rozlišených barevně a výrazně označených na jednotlivých stáncích) a úkolem hráče s kartou je vyzkoušet v každé sekci alespoň jednu činnost. Přímo na stánku získá do karty barevné razítko a nasbírá-li razítka ve všech osmi sekcích, při odchodu vymění orazítkovanou hrací kartu za medaili.

Sporty jsou do sekcí rozděleny tak, aby zájemce mohl na vlastní kůži pod dohledem odborných trenérů vyzkoušet různé činnosti, např. sekce bojových sportů, míčových a kolektivních her, pálkovacích sportů apod., dvě razítka je pak potřeba získat u domů děti a mládeže.

Festivalu sportu a volného času se koná na Letné od soboty 16. do středy 20. června denně vždy od 9.00 do 18.00 hodin, v areálu bude svoji činnost prezentovat 32 sportovních subjektů (kluby či svazy) a 13 domů dětí a mládeže.

Vstup na akci je zdarma.

Více informací se můžete dozvědět na Facebooku

festival SV

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom