Adventní dílny v Karlínském spektru

Letošní adventní dílny Karlínského Spektra proběhnou vzhledem k současným opatřením v duchu „vyber, objednej, vyzvedni ve Spektru a tvoř doma“.

Již od čtvrtka 26.11. si můžete v Karlínském Spektru vyzvedávat připravený balíček s materiálem, který budete k vámi vybrané dílničce potřebovat. Předtím je však potřeba si balíčky zarezervovat a uhradit ideálně v přesné hotovosti na recepci.

Rezervace dílen bude možná skrze formulář Karlínského Spektra, nebo telefonicky na čísle 222 333 888. Budova bude přístupná ve čtvrtek a pátek od 8.00 do18.00, v sobotu od 9.00 do13.00. Na recepci vždy najdete někoho, kdo vám balíček vydá.

Letos pro zájemce připravíme obvyklý adventní věnec –malý nebo velký, bodce a svíčky si k němu můžete u nás dokoupit za obvyklé ceny. Dále si budete moci koupit domácí mýdlo, kde se můžete těšit na variace vůní a bylinek, dřevěný svícen, k němuž lze opět na místě dokoupit svíci, krásnou vánoční hvězdičku ze skleněných perel z Poniklé, krmítko pro ptáčky nebo točenou svíčku ze včelího plátu.

Fotky a detailnější popisky budou brzy průběžně zveřejněny v diskusních příspěvcích.

Také pro Vás připravujeme instruktážní návody a fotky či videa nejen ke zpoplatněným dílnám, ale též pro inspiraci k tvoření s dětmi, takže si pak jen můžete doma užívat klidné a bezstarostné tvoření.

K akci se můžete přidat také na Facebooku.

BANNER ADVENT web udalost 4

Foto: pixabay

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom