Hýbejte se s DDM Ulita

Chcete si o víkendu protáhnou tělo a hledáte inspiraci? Podívejte se na instruktážní videa pražských Domů dětí a mládeže! Dnes vám přiblížíme pohybové aktivity DDM Praha 3 - Ulita. 

Tutting choreografie

Pojďme si zatančit i v čase karantény :)

HIP HOP DRILL - ROCKIN

HIP HOP DRILL - SKATE

Hýbeme se s Ulitou

Pojďte si zacvičit se švihadlem. Adam vám ukáže jak na to.

Chodíme s Ulitou

 

Místo konání: DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a

Vybavení na akci: Turistická obuv

V ceně zahrnuto: Medaile

Jiná ujednání: Chodíme s Ulitou je akce určená pro všechny fanoušky chůze. Sbírejte ocenění za zdolané kilometry a přijaté výzvy. Jako odměnu za splněné cíle, vám Ulita zašle památeční medaili. Stačí nás na FB stránkách do zpráv informovat, že jste splnili výzvu. K potvrzení přiložte screenshot obrazovky se záznamem aktivity z jakékoliv mobilní aplikace a adresu, kam lze zaslat medaili. Zapojte se do sdílení tipů na výlety na našich FB stránkách.

Máme pro vás první z chodících výzev od Chodíme s Ulitou. Co je cílem? Jít na výlet a pokořit vzdálenost 15 km. Každý z vás bude vítězem a za odměnu získá památeční ulití medaili. První tři, kdo nám odešlou výsledky získají malý dáreček navíc. Jak na to? Do zpráv nám zašli screenshot obrazovky se záznamem aktivity z jakékoliv mobilní aplikace a adresu, kam lze zaslat medaili (v případě, že nemáte FB profil kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Potom se můžeš těšit, až ti do schránky dorazí první ulití medaile do sbírky.

Více na FB události. Přidej se k nám i ty :)

Foto: pixabay 
praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom