60 let Stanice techniků

V sobotu 19. září oslaví Stanice techniků 60 let od svého vzniku. 

Akce, která bude probíhat od 10 do 16 hodin, je určená široké veřejnosti, pamětníkům, kteří byli se Stejšnem jakkoli spojováni, rodinám s dětmi a všem současným fanouškům Stanice techniků.  11 hodin se uskuteční v tramvaji jedinečné představení staničního divadelního souboru. Připravené bude bohaté občerstvení a premiéru bude mít také úniková hra vytvořená speciálně k oslavám 60 let Stanice techniků. 

Udělejte si čas a přijďte se podívat, jak se vyvíjel a měnil život na Stejšnu od jeho vzniku. Zažijete sobotu plnou nevšedních zážitků.   

  • Adresa: Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6
  • Spojení: metro Dejvická a pak přestup na tramvaj, autobus. Tram 8, 18 zastávka Nádraží Podbaba, bus 107, 116, 147, 160, 340, 355, 359 zastávka Nádraží Podbaba

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

Foto: archiv

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom