Čerti na Stadionu mládeže

Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy zve v pátek 6. prosince od 17 hodin všechny děti i jejich rodiče na tradiční sportovně-zábavné odpoledne, které se uskuteční ve víceúčelové hale.

Přijďte se se svými dětmi pobavit a oslavit tradiční svátek. Děti budou plnit úkoly na celkem 19 stanovištích, která ponesou názvy v duchu této akce (andělská kulička, zakopané peklo, čertovo překvapení, z pekla štěstí, schody do nebe atd.).

Pokud splníte alespoň 6 stanovišť, odevzdáte kartičku Mikulášovi. Každý účastník si odnese mikulášskou nadílku, na konci odpoledne proběhne tombola. Připravena je i soutěž pro rodiče (tentokrát čertovské hádanky). 

certi

Vstupné: 50 Kč platí pouze soutěžící děti. Občerstvení je zajištěno. Registrace není nutná. Děti musí mít přezůvky (nejlépe sportovní), rodiče budou mít k dispozici návleky.

Přihlášky a dotazy zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 706 585

Adresa: Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy, Na Kotlářce 14, Praha 6

Spojení: metro A, výstupní stanice Hradčanská, pak autobusem č. 131 – směr Bořislavka, výstupní stanice Na Santince, nebo metrem A na Dejvickou a pak pěšky směrem do areálu vysokých škol – cca 10 minut, vchod z ulice Na Kocínce. 

Foto: M. Šach, AF

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom