Adventní dílny opět v Karlínském spektru

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na neděli 1. prosince od 14 do 18 hodin Adventní dílny.

 Blíží se čas Vánoc a Karlínské Spektrum pro vás opět připravilo Adventní dílny, kde si budete moci vyrobit nejen adventní věnec, ale také další dekorace, které vám do vašich domovů vdechnou tu správnou adventní náladu. V dílničkách si budete moci vyzkoušet nové techniky a materiály a vyrobit si tak dárky, jimiž uděláte radost vašim blízkým. Těšit se můžete na následující dílničky:


1) Adventní věnec malý za 150 Kč/velký za 190 Kč
2) Malovaná či vypalovaná dřevěná závěsná ozdoba malá/velká
3) Betonový svícen
4) Korálková drátková ozdoba
5) Vlastnoručně ušitá ponožka na Mikulášskou nadílku/sáček plátěný dárkový
6) Vlastní odlévaná barevná svíčka
7) Vánoční přání
8) Ručně potištěný balicí papír
9) Mikulášská sladkost pro děti či dospělé

Ceny za dílničky kromě věnce jsou od 15 do 40 Kč.

Dílny jsou určené zejména pro starší děti a dospělé.
Přijít můžete kdykoliv mezi druhou a šestou odpolední.

Letos bude zdarma k dispozici dětský koutek s herničkou, kde vám pohlídáme vaše děti, abyste měli volné ruce na pájení a jiné náročnější kreativní práce.

Materiálu bude dost, ale pro jistotu si můžete jednotlivé dílny rezervovat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu: 222 333 888.

Adventni dilny


 Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

Foto: M. Šach, AF

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom