Divadelní přehlídka ŠESTKAfest

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy pořádá o víkendu 22.–24. listopadu divadelní přehlídku plnou skvělých představení a workshopů nejen pro děti s názvem ŠESTKAfest.

ŠESTKAfest je víkendová akce pro děti s možností přespání a je aktivním nahlédnutím do světa divadla. Akce je určená jak dětem, které navštěvují divadelní kroužky, tak úplným začátečníkům, kteří nemají s divadlem dosud žádnou zkušenost.  Hlavním cílem je seznámit děti s kvalitními divadelními inscenacemi, o inscenacích diskutovat a rozvíjet divadelní dovednosti ve čtyřech workshopech.

Pro účastníky ŠESTKAfestu je připravena vycházka a návštěva galerie DOX: Petr Sís – O létání a jiných snech, divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů a mnoho dalších aktivit. Zároveň mají možnost poznat mnoho nových přátel, učit se spolupráci, zažít mnoho divadelních dobrodružství.

Kdo bude chtít, má možnost přespávat přímo v budově Stanice techniků v tanečním sále. S sebou je nutné mít vlastní karimatku, spacák a oblečení na workshop. Stravování bude zajištěno na místě – snídaně, večeře a v blízké restauraci – obědy. Účastnický poplatek je 370 Kč/víkend a 150 Kč/jednotlivý den. Poplatek zahrnuje příspěvek na stravování, vstupné na divadelní představení, pedagogický dozor. Platba proběhne na místě při zahájení přehlídky.

Podrobný program celé akce naleznete na: https://ddmpraha.cz/sestkafest/Program.

Účastníků na celý víkend je již dost, veřejnost ale může přijít na všechna představení v pátek večer od 18.30, v sobotu odpoledne od 13.30 a na večerní improshow od 19.30.

  • Akce začíná v pátek v 17.00 hodin a končí v neděli v 15.30.
  • Kontakt: Hanka Vondráková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Místo konání: Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6 – Dejvice

Divadelni sestkafest

Foto: M. Šach, AF

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom