Raz, dva, tři, hrajeme!

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na pátek a sobotu, 22.–23. listopadu, hrací večírek s přespáním.

Deska – Klub hráčů deskových her pořádá hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne. Akce s je určena dětem od 8 do 16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly zaberou někdy 2–3 hodiny a na jejich dokončení není v rámci pravidelných deskoherních schůzek čas, dopřeje tato akce účastníkům dostatek času na dohrání.

Děti si budou moci vybrat svou oblíbenou hru z bohatého portfolia v herně Karlínského Spektra a zahrát si ji s ostatními. Nebo se budou moci společně naučit nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se často nemají možnost setkat ve školních družinách.

Program akce začne v pátek v 18.00 hodin, kdy naváže na Desku – deskoherní klub, který běží již od 15.00 hodin. Je tedy možné předat děti již dříve v rámci klubu. Poté už bude probíhat jen hraní a nic než hraní, přerušené pouze svačinou/lehkou večeří.

Následovat bude večerka a přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra. Ráno po snídani se děti mohou těšit na další kolo her, v 11 hodin se rozejdou domů.

S sebou je potřeba: karimatka, spacák, přezůvky, pohodlný oděv, pyžamo, malá svačinka (mlsání u her), lahev na pití, hygienické potřeby (nepovinný je polštářek a baterka).

  • Vstupné: 190 Kč
  • Kontakt: Renata Farry, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Adresa: Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy, Karlínské nám. 7, 186 00, Praha 8
  • Facebooková událost

rad dva tri hrajeme

Foto: M. Šach, AF

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom