20. října proběhne již 8. ročník stopovací hry Prahou křížem krážem

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na neděli 20. října již osmý ročník stopovací hry pro rodinné týmy Prahou křížem krážem, letos na téma „Národní obrození“.

Jedná se o velmi oblíbenou hru, při které si účastníci užijí nejen skvělou zábavu, ale poznají i krásná zákoutí našeho hlavního města. Předchozí ročník se točil kolem detektivní zápletky, letos zabrousíme trochu do historie (ale nemusíte se bát, bude to hravé i pro předškoláky).

Téma se sice mění, ale to zásadní zůstává. Najít a splnit dostatečné množství stanovišť ve vymezeném čase a dostat se do cíle.

Hra je rozdělena na dopolední (9 - 12 hodin) a odpolední variantu (14 - 18 hodin), přičemž na té dopolední, jednodušší, organizátoři očekávají týmy rodičů s kočárky a předškoláky. „V každém týmu, který se přihlásí na dopolední variantu, je povinné mít člena, který ještě nechodí do školy.
Odpolední, náročnější varianta, je určena pro školáky, jedná se o delší trasu a plnit se budou složitější úkoly,“ doplňuje Jirka Tvrdoň, další z organizátorů.

Na prvním místě je pro organizátory zážitek ze hry, pocit z objevování a poznávání části Prahy. Kde se hra odehraje letos, však dopředu neprozradí, to se dozvědí pouze registrovaní účastníci.

Troufnete si odhalit zákulisí Národního obrození, nebojíte se časové tísně a máte chuť si zasoutěžit? Neváhejte a přihlaste se již nyní – zbývá posledních pár míst. Bližší informace k akci jsou k dispozici na webu Karlínského Spektra https://ddmpraha.cz/ddm/Kalendar_akci?seo=9255 spolu s rezervačním formulářem.
Rezervace na akci je nutná, jinak se nedozvíte místo srazu.
Účastnický poplatek: 20 Kč.
Dotazy na 222 333 817 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prahou krizem krazem

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom