Atletické víceboje pro každého

V neděli 22. září proběhne od 10 do 15 hodin na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy další ročník atletických vícebojů.

 Závod proběhne ve třech kategoriích: A – rodinné dvojice – děti (roč. 2006–2013) a jejich rodiče, popř. prarodiče B – smíšené dvojice (dívka + chlapec), kdy alespoň jeden z dvojice je ročník 2006–2013 C – jednotlivci – děti (ročník 2006–2013); tato kategorie je určena pro ty, co neseženou parťáka do dvojice

Všichni účastníci absolvují postupně 60 m překážek, skok daleký, hod kriketovým míčkem (dítě) / oštěpem (rodič), 60 m. Na závěr se běží štafeta na 2x 400 m (štafetu rozbíhají rodiče, popř. dívky).
Závodů se může zúčastnit i jeden rodič a více jeho dětí. V tom případě běží rodič s více štafetovými kolíky najednou.
Časy budou měřeny elektricky, rozhodovat budou domácí rozhodčí (trenéři). Dvojice budou rozděleny do jednotlivých kategorií podle věku dětí. Všichni se mohou těšit na diplomy a ceny.
Přijďte se svými ratolestmi a oslavte společně s námi začátek školního roku.

Přihlášky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do pátku 20. 9. do 15.00 hodin.
Uveďte kategorii, celá jména a ročník narození dětí.


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.

Foto: archiv

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom