Raz, dva, tři, hrajeme divadlo

To je název pro nadcházející přespávačku s Klubem hráčů deskovek Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy.

Večírek s přespáním, který proběhne v pátek 15. března do soboty 16. března je tentokrát ozvláštněn tím, že děti nejdříve půjdou za kulturou do divadla a následně si zahrají oblíbené deskové hry.

Program akce začne v pátek v 17.00 seznamovacími hrami. Následně se děti vydají do divadla Minor na představení Demokracie. V divadle budou mít děti po představení možnost nahlédnout do zákulisí a dozvědět se, jak se takové divadlo vlastně dělá.

Po návratu do Karlínského Spektra čeká děti večeře a poté fůra deskových her. Ráno po snídani bude následovat další kolo her a v 11:00 rozchod domů.

S sebou je potřeba: karimatka, spacák, přezůvky, oděv vhodný na návštěvu divadla, pyžamo, malá svačinka, lahev na pití, hygienické potřeby. Nepovinný polštářek a baterka.

Cena 280 Kč zahrnuje: program, pedagog. dozor, stravu, vstup do divadla, poplatek za prohlídku divadla.

Další přespání s hraním bude opět za měsíc, z 12 na 13 dubna.
Více informací: Renata Farry / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 222 333 817


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.

přespání

foto: archiv akce

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom