Nenechte si ujít dnešní bojovku v parku Stromovka

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy vás zve v pátek 8. března od 17:00 na rodinný zábavný večer v parku Stromovka. Program potrvá až do 22:00 a téma bojovky zní „Výchova draků v Čechách“.

„Když se zešeří, jen na několika místech na světě se mohou objevovat draci, kteří jsou přes den takřka neviditelní. Rozvoj civilizace draky téměř vyhubil, jejich populace není početná. Dračí matky se v dnešní době nedokáží řádně postarat o všechna svá mláďata. To, že si dráče musí osvojit velké množství dovedností, od létání přes chrlení ohně, známe alespoň z pohádek. Proslýchá se, že Stromovka je jedním z míst, kde jsou draci za správné konstelace hvězd a měsíce k vidění. V pátek 8. března by měl takový podvečer podle odborníků na draky nastat. Buďte s námi u toho – budete mít možnost se o těchto bytostech dozvědět víc.“


To je anotace k nové zábavné hře pro rodinné týmy nebo partu přátel (2–5 osob), která proběhne již tento pátek v příjemném prostředí pražské Stromovky. Hra je vhodná pro děti od 5 let.
Úkolem bude najít a splnit dostatečné množství stanovišť ve vymezeném čase a dostat se do cíle. Důležitým prvkem hry budou samozřejmě draci.

„Na prvním místě je ale zábava, zážitek ze hry a nové dobrodružství,“ říká Jirka Tvrdoň, jeden z organizátorů.

Registrace probíhá ZDE

kde se 6. března dozvíte místo a čas srazu. Startovní listina je už téměř naplněna, zbývá posledních pár volných míst.

S sebou si vezměte baterky, do týmu alespoň jeden hrneček a startovné 50 korun za tým.


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.

bojovka

 zdroj: taboreni.cz

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom