Již pošestnácté proběhne masopustní veselí na karlínském náměstí

Těšit se můžete na kulturní program, který je naplánován na celé dopoledne od 13 do 19 hodin a připravilo si ho pro vás Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy a Městská část Praha 8.

Od 13:00 pro vás budou připraveny v Kaizlových sadech dílny, které vás na průvod patřičně vyzdobí. Průvod, ve kterém nebudou chybět masopustní masky, chůdaři nebo koňský povoz, vyrazí o půl druhé, aby mohl dorazit ve 14:00 na Karlínské náměstí, kde bude nachystán odpolední program.

Po celé odpoledne bude v provozu kluziště i s instruktory, kde se mohou naučit bruslit začátečníci. Nebudou chybět divadelní představení, dětské tvořivé dílny uvnitř Karlínského spektra, kouzelnické vystoupení nebo projížďky koňským povozem.

Na pódiu se o program postará několik kapel – Pískomil se vrací, Pohřební či The Tap Tap. Představí se vám také žonglér Václav nebo chůdaři z Long Vehicle Circus.

Kontakt: Jiří Tvrdoň, 222 333 817, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

Karlínský masopust 2019

Foto: Archiv MČ Praha 8

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom