27. května 2020 otevře hlavní město nově vybudované Centrum interaktivní výuky (CIV). Událost se uskuteční virtuálně od 10:00 hodin na tomto odkazu. Slavnostní otevření se koná v rámci dokončení projektu Implementace krajského akčního plánu Praha (KAP), na kterém se společně podílí hlavní město Praha a Hospodářská komora hl. m. Prahy.

Inspiraci pro děti a kvalitně strávený volný čas nabízí pražské Domy dětí a mládeže. I přes postupné uvolňování opatření proti pandemii koronaviru jsou stále mnohé aktivity dětem odepřeny. Zkusit si je můžou alespoň doma s výukovými videi od instruktorů z pražských DDM. Pojďme se na některá podívat.

Krajské kolo 42. ročníku Středoškolské odborné činnosti, kterou každoročně pořádá Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy ve spolupráci s MŠMT a Národním institutem pro další vzdělávání, za podpory MHMP, proběhlo letos vzhledem k pandemii covid-19 elektronicky ve dnech 27. –29. dubna.

Také v Karlínském spektru, kde sídlí DDM hl. města Prahy, nezahálí a připravují pro své sledující online výuku všech možných volnočasových aktivit. Pojďme se podívat, co všechno si v tomto Domu dětí a mládeže můžete vyzkoušet. 

Výuka v době koronaviru pokračuje a stejně tak volnočasová aktivita pražských Domů dětí a mládeže. Dnes se podíváme na zábavné edukativní lekce z dílny DDM Praha 4 - Hobby centrum 4. Stačí si jen vybrat.

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom