Dům dětí a mládeže hl. města Prahy přináší i v této nelehké době možnost volnočasových aktivit pro děti. A to pomocí zábavných výukových videí či kvízů. Inspirujte se s námi a podívejte se na některé z nich. 

Pojďte se procvičit angličtinu! I ve volném čase se můžete vzdělávat zábavnou formou. Návod má Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita. 

Dílny a činnosti center pro předškolní děti v DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 pokračují i v době karantény novou formou. Pro komunikaci v rámci menších skupin doporučujeme platformy ZOOM, MS Teams, Jitsi Meet a nebo Google Hangouts EDU. 

Už tě nebaví běhat po bytě. Mamka s taťkou mají moc práce, aby ti neustále přihrávali míč přímo na nohu? A dokonce i sousedé hudrují, že jim pořád florbalovým míčkem střílíš do zdi a oni nemohou spát? Zkus třeba vyrazit ven.

DDM Suchdol cvičí on-line

Opatření proti pandemii koronaviru nutí rodiče i se školáky omezit či úplně zrušit některé volnočasové a sportovní aktivity. Díky videím z dílny DDM Praha 6 - Suchdol si můžete zacvičit alespoň na zahradě a udržet se ve formě. 

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom