Den země s DDM Praha 9

Vydejte se s pracovištěm Dům dětí a mládeže Praha 9 – Černý Most na procházku, na které vás čeká Kvíz ke Dni Země. Připravili si pro vás 10 stanovišť s otázkami. U každé je varianta A (těžší, pro starší děti/dospělí) a varianta B (lehčí, pro menší děti). Správné odpovědi, zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připojte k tomu nějakou fotku z cesty nebo namalovaný obrázek. Oměna vás nemine.

Přijďte si vyzkoušet zbrusu novou deskovou hru Mikromakro-město zločinu. A abychom neseděli doma u stolu, připravili jsme si tuhle hru venku. Jako správný detektiv se nezapomeňte vybavit lupou, tužkou a naší mapou – hracím plánkem. Tak vzhůru do luštění!

Dům dětí a mládeže Praha 2, oddělení sportu si připravil jarní výzvu HÝBEJTE SE SPORŤÁKY. Rozhýbejte se společně s nimi a inspirujte se v tyto krásné jarní dny k pohybovým aktivitám. 

Přemýšlíte nad plány, jak s dětmi přivítat jaro a Velikonoce? Můžete si vybrat z projektů, které připravily Domy dětí a mládeže. Nabízí nejen on-line akce, velikonoční či jarní tvoření, ale i venkovní zábavu.

Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. města Prahy si pro vás připravila zajímavý tip na výlet. Znáte Modřanskou rokli? 

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom