Botanická zahrada i Zoo Praha jsou až do odvolání uzavřeny

Na základě rozhodnutí vlády České republiky a zavedení mimořádných opatření z důvodu prevence šíření onemocnění COVID-19 a zároveň na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady hl. m. Prahy se ode dne 13. března 2020 uzavírá pro veřejnost celý areál Botanické zahrady hl. m. Prahy včetně venkovních expozic a to až do odvolání.

Zároveň se ruší veškerý probíhající program.

Některé připravované akce (výstava motýlů), jež se z důvodu dočasného uzavření areálu nebudou moci konat v plánovaných datech, zahrada uspořádá v náhradních termínech po skončení mimořádných opatření. Návštěvníci tak o oblíbené akce nepřijdou.

"O konkrétních změnách v programu budeme veřejnost včas informovat po skončení mimořádných opatření a na návštěvníky se budeme těšit na některé z našich dalších akcí," říká Bohumil Černý, ředitel Botanické zahrady hl. m. Prahy.

Uzavřena je i Zoo Praha

Na svých stránkách informuje o dočasném uzavření také Zoo Praha. Pro permanentkáře sděluje: "Vzhledem k současnému uzavření Zoo Praha a souběžnému zrušení všech programů pro veřejnost jsou aktuálně zrušeny i výukové programy a prohlídky pro školy. Držitelé školních permanentek, kteří z důvodu těchto opatření nestihnou vyčerpat předplacené programy, mohou do 15. 3. 2020 zažádat o prodloužení platnosti permanentky. Své žádosti prosím zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..". 

Zoo Praha prijdte pozdeji

Foto: archiv zahrady

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom