Pražská zoo opět po roce vyhlašovala soutěž pro dětí mateřských, základních a středních škol "Staň se strážcem pralesa". Děti v soutěži po celý rok sbíraly a recyklovaly použité mobily a tablety. Odměnou jim pak byl Den strážců pralesa v areálu Zoo Praha, kde proběhlo vyhlášení nejlepších tříd. Letos se nejpilnějšími strážci stali žáci ze 7. A v ZŠ Mikulova z Prahy 4. 

Letní kina v Praze: Žluté lázně

Druhý díl našeho seriálu „Kam v Praze za kulturou“, který se v první části zaměřil na letní kina, nás zavedl do krásného reálu pražských Žlutých lázní. Tento multifunkční areál nabízí mnohem více než jen posezení na pláži. Na otázky o letním kině v oblíbeném areálu Žlutých lázní jsme se zeptali mluvčí areálu Hany Tietze.

Letní kina v Praze: Kasárna Karlín

Promítání filmů pod širým nebem se v posledních letech stalo oblíbenou zábavou nejen mezi Pražany, není tedy divu, že se stále více areálů snaží svá letní kina vychytat jak jen to jde. Osvěžující nápoje, čerstvý vzduch a neopakovatelná atmosféra noční Prahy… neříkejte, že už po těchto řádcích nemáte chuť si na nějaké takové promítání zajít.

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom