Dům dětí a mládeže Praha 3 pořádá UlitaFest na počest stého výročí založení naší republiky

V roce stého výročí založení naší republiky pořádá Dům dětí a mládeže praha 3 oblíbený UlitaFest. Tentokrát na téma Zakládáme republiku! V zahradě Domu dětí a mládeže bude přes sobotní odpoledne na všech účastnících, aby se ve velké rodinné hře naučili vše co mohou o demokracii a o tom, že není zadarmo. 

 Z webu www.ulita.cz: 

  • Termín konání: 26.05.2018 14:00 - 19:00
  • Místo konání: DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a
  • Věk: 0-99 let
  • Sraz účastníků: Zahrada DDM Ulita
  • Cena: 60,- Kč

Slavíme, co jsme společně dokázali v kroužcích a těšíme se na léto a tábory.

Můžete se proto podívat na ukázky práce hudebních, tanečních a jiných kroužků - a přihlásit se na některý z letních programů, nebo hned i do kurzů příštího školního roku.

Letos se navíc přeneseme o 100 let zpátky, do roku 1918. Na hřišti na vás čeká velká rodinná hra "Zakládáme republiku!", ve které krok za krokem ukončíme válku, rozbijeme Rakousko-Uhersko, najdeme správného prezidenta, stanovíme zákony, budeme ručně tisknout peníze, vydávat noviny a třeba i vymyslíme rozhlas. Vtipnou a hravou formou se rodinné týmy zasadí pro demokracii - a děti nejspíš zjistí, že není zadarmo. Vytvoříme si také stylová trička, nahlédneme i do prvorepublikové tančírny a do laboratoře sto let starých vynálezců. Odpolednem nás budou provázet herci Matěj Vejdělek a Jan Battěk v rolích Voskovce a Wericha, bude hrát swingová kapela Big Band Trumpets a osvěžit se můžeme domácím retro občerstvením.

Vstupné 60,-

v předprodeji 50,-

ulitafest

 

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom