Rok se sešel s rokem a je opět před námi další ročník atletických vícebojů, který se koná v hale Kotlářce v sobotu 22. září 2018 od 10 do 15 hodin.

Závod proběhne ve třech kategoriích:

  • A - rodinné dvojice - děti (roč. 2005-2012) a jejich rodiče, popř. prarodiče.
  • B - smíšené dvojice (dívka + chlapec), kdy alespoň jeden z dvojice je roč. 2005-2012
  • C - jednotlivci - děti (roč. 2005-2012). Určeno pro ty, co neseženou parťáka do dvojice.

Všichni absolvují postupně: 60 m, skok daleký, 60 m př., hod kriketovým míčkem (dítě) / oštěpem (rodič). Na závěr se běží štafeta na 2x400 m (štafetu rozbíhají rodiče, popř. dívky).

Již tradiční akce, kterou organizuje DDM Monet ve spolupráci s městskou částí Praha 12, se konala ve středu 12. září v odpoledních hodinách v areálu VOSA u ZŠ prof. Švejcara.

Chcete strávit příjemný čas s lidmi, které znáte z okolí nebo je zatím jen potkáváte? Láká Vás ochutnat speciality ostatních na společném obědě a pak si zasportovat na ulici, podívat se na divadlo? Nebo preferujete odpočinek v křesle či houpací síti? Tak máte důvod přijít na třetí ročník akce Zažít město jinak!

Už ve čtvrtek 6. září otevře své brány další ročník festivalu Zastávky volný čas. Na Vypichu bude pro návštěvníky připraveno opět spousta zajímavých atrakcí a ukázek volnočasových aktivit pro velké i nejmenší.

5. září se na Vítězném náměstí koná další ročník Festivalu vědy - populárně vědecké akce nejen pro školy, ale také pro širokou veřejnost. Letošním tématem jsou technologie, které hýbou světem.

praha sportovni
praguecitytourism
volnycaspraha
planetarium
kultura logo cz

fb logo bottom